Akcesoria do Kia Ceed z którymi podróż staję się lepsza

Komfort w podróży to niezwykle ważny aspekt. Akcesoria muszą być tak dobrane, aby w pełni zadowalały każdego uczestnika podróży.

Co w takim razie warto kupić do samochodu Kia Ceed?

  • Chlapacze przednie oraz tylnie. Przy jeździe w trudnych warunkach pogodowych idealnie ochronią progi, podwozie czy drzwi pojazdu przed nadmiernym zabrudzeniem.

  • Wieszak na ubrania. Pomoże nam w sytuacji, kiedy musimy przewieźć rzeczy, które są skłonne do pognieceń i nie możemy ich zapakować do walizki czy torby. Tym sposobem nasze ubranie dojadą w zaplanowane miejsce w nienaruszonym stanie, idealnie prezentujące się.

  • Składany organizer do bagażnika. Koniec z pojedynczymi rzeczami, które nie mają swojego miejsca w bagażniku. Od teraz będą mogły być w jednym miejscu, zabezpieczone i uporządkowane. Praktyczne uchwyty pomagą w przenoszeniu organizera poza samochodem.

  • Uchwyt rowerowy na dach Pro.  Zmniejsz wysiłek przy załadowaniu i rozładowaniu rowerów przy kolejnych podróżach. Wystarczy umieścić rower na uchwycie ramy, wyregulować oraz zabezpieczyć jedną ręką na poziomie dachu za pomocą pokręteł obrotowych.

  • Zewnętrzne oświetlenie bagażnika. Od teraz koniec z bezradnością w poszukiwaniu po ciemku rzeczy z bagażnika. Spraw sobie oświetlenie, które pomoże Ci bez problemu znaleźć szukaną rzecz. Z takim dodatkiem odnalezienie konkretnego przedmiotu będzie znacznie szybsze, sprawniejsze i bardziej widoczne!.

Dopełnij wygląd swojego samochodu z akcesoriami marki KIA!

________

🔻 Kia Toruń
📍 ul. ks. Jerzego Popiełuszki 2
📞 tel. 56 654 04 04