Gama modeli Kia Ceed dostępna w finansowaniu SMART!

Kia Ceed to model, który został zaprezentowany po raz pierwszy w 2006 roku jako następca modelu Kia Cerato. Ceed to akronim od “Community of Europe, with European Design” i wskazuje na fakt, że został zaprojektowany specjalnie z myślą o rynku europejskim. Model ten zyskał uznanie za swoje nowoczesne wzornictwo, wysoką jakość wykonania oraz przystępną cenę. Obecnie, Kia Ceed trzeciej generacji jest jednym z najlepiej sprzedających się modeli marki na całym świecie.

Kia XCeed to wariant crossovera, który został zaprezentowany w 2019 roku. Ten model różni się od podstawowej wersji Ceed przede wszystkim zwiększoną wysokością nadwozia, charakterystycznymi zderzakami oraz atrakcyjnymi felgami. Wnętrze XCeed jest równie przestronne jak w przypadku podstawowej wersji, ale z powodu zwiększonej wysokości nadwozia, kierowca i pasażerowie mają wyższą pozycję siedzącą, co pozytywnie wpływa na widoczność z kabiny.

Wszystkie modele z rodziny Ceed oferują szeroką gamę zaawansowanych technologii, w tym systemy bezpieczeństwa i asysty kierowcy, które zwiększają komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy. Wszystkie modele są wyposażone w zaawansowane systemy multimedialne z obsługą Apple CarPlay i Android Auto, które pozwalają na łatwe podłączenie smartfonów.

Przedstawione modele są dostępne w w wyjątkowym finansowaniu SMART!

Ceed  – Leasing Smart od 111,74%, Smart kredyt od 8,79%

XCeed – Leasing Smart od 110,76%, Smart kredyt od 8,19%

Już teraz możesz mieć swoje wymarzone auto w wymarzonej cenie !

Nie czekaj, zapraszamy do salonu!

 

__________

Kia Toruń
📍ul. Żółkiewskiego 32
📞 56 654 04 04