KIA CEED KOMBI PHEV- FUNKCJONALNOŚĆ I MOC W JEDNYM

KIA CEED KOMBI PHEV to samochód hybrydowy z możliwością ładowania akumulatora za pomocą zewnętrznego źródła czyli np. zwykłego gniazdka. Posiada silnik zarówno spalinowy jak i elektryczny. Jazda tym właśnie autem będzie na pewno niezapomniana, komfortowa i pełna wrażeń.
JAZDA EKONOMICZNA I DYNAMICZNA 
141 KM, imponujące przyspieszenie 0-100km/h w przeciągu jedynie 10,8 sekundy oraz niski poziom emisji zanieczyszczeń: 29g CO2/km.
NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA HYBRYDOWE
Asystent ekonomicznej jazdy sam podpowiada kiedy najlepiej zdjąć nogę z gazu aby jazda autem była jak najbardziej zadowalająca. Natomiast w trybie jazdy elektrycznej zostaje uruchomiony specjalny wirtualny dźwięk silnika po to, aby piesi mogli z łatwością dostrzec i usłyszeć zbliżający się samochód.
NIEPOWTARZALNE WNĘTRZE
Kabina została stworzona specjalnie z myślą o kierowcy. Cyfrowe zegary 12,3″ oraz duży i inteligentny system nawigacji 10,25″ posiada miejsce w centralnym punkcie na desce rozdzielczej. Dzięki takiemu umiejscowieniu wszystko będzie w zasięgu wzroku. Od wskazań nawigacji po status połączeń telefonicznych.

Przekonaj się sam wybierając KIA CEED KOMBI PHEV!

Zapraszamy do salonu oraz na spotkanie z naszymi Doradcami, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania.

__________
🔻 Kia Toruń
📍 ul. ks. Jerzego Popiełuszki 2
📞 tel. 56 654 04 04