Kia Ceed- model, który zachwyca

Kia Ceed to model obok którego nikt nie przejedzie obojętnie. Zachwyca na każdym zakręcie. 

 

Bezpieczeństwo przede wszystkim 

Poruszając się w mieście czy na każdej innej drodze należy pamiętać o bezpieczeństwie zarówno kierowcy jak i pasażerów. Prezentowana Kia Ceed ma szereg nowych technologii oraz systemów bezpieczeństwa, które ułatwią i poprawią komfort podczas jazdy, m.in posiada:

  • Aktywny tempomat z funkcją Stop&Go
  • Asystent jazdy utrzymujący pojazd pośrodku pasa ruchu (LFA)
  • Ochronę podczas cofania
  • System ostrzegania o zmęczeniu kierowcy
  • Kontrola martwego pola (BCA)
  • Asystent jazdy po autostradzie HDA z funkcją NSCC-C pracujący wspólnie z nawigacją. Pojazd przed zakrętem specjalnie zwolni, aby następnie wrócić do poprzedniej prędkości.

Podróż będzie bezpieczeństwa a co najważniejsze pasażerowie jak i kierowca będą mieli pełny komfort.

Wygląd

Sportowy charakter to jedna z wielu rzeczy, które wyróżnia Kia Ceed. Dzięki eleganckiej osłony chłodnicy podkreślonej satynowymi listwami i nowym wyglądem reflektorów oraz świateł przeciwmgielnych auto staje się oryginalne oraz gotowe na kolejne podróże. Lampy wykonane z 48 diód LED wyglądają imponująco i dopełniają sportowy charakter. Dynamiczne kierunkowskazy w sposób szczególny sygnalizują skręt a czarny dyfuzor również z satynowym wykończeniem dopełnia wygląd naszej Kia Ceed.

Komfort z jazdy gwarantowany

Nadwozie Kia Ceed sprawia, iż parkowanie i manewrowanie nie będzie już trudne a z kolei pasażerowie będą mieli zaskakująco dużo miejsca. Dzięki przestronnemu wnętrzu każdy z uczestników jazdy będzie czuł komfort i przyjemność z jazdy. Co więcej, w środku zamontowany został system nagłośnienia JBL Premium, który dopasuje listę odtwarzania, podcasty i utwory do naszego nastroju. W wyposażeniu GT znajdziemy również gałkę zmiany biegów pokrytą perforowaną skórą.

 

Przekonaj się sam, odwiedzając nasz salon i wybierając Kia Ceed!

_________

🔻 Kia Toruń
📍 ul. Żółkiewskiego 32