Czy warto zakupić samochód elektryczny?

Samochód w pełni elektryczny- warto zdecydować się na taki duży krok?

Samochody elektryczne napędzane są poprzez jeden lub więcej silników elektrycznych. To właśnie one w szybkim tempie zagościły na światowym rynku. Mówi się, że w przyszłości przejmą cały rynek samochodowy.

Co jest w nich tak wyjątkowego? Już spieszymy z odpowiedzią!

Cicha i spokojna podróż – jazda samochodem elektrycznym jest niezwykle cicha i spokojna. Napęd jest praktycznie bezgłośny a co za tym idzie? Podczas krótkich czy długich podróży nie poczujemy żadnych nieprzyjemnych dźwięków, wibracji. Auto jest również bardzo wygodne w codziennej eksploatacji co przyczynia się do czerpania przyjemności z jazdy.

Środowisko na pierwszym miejscu– z badań możemy się dowiedzieć, iż samochody z napędem elektrycznym emitują średnio 3 razy mniej CO2  niż tradycyjne samochody napędzane benzyną. Samochody elektryczne nie tworzą również żadnych toksycznych związków w porównaniu z samochodami z silnikiem spalinowym.

Niższe koszty eksploatacji– auta o napędzie elektrycznym przetwarzają do 40% energii więcej na ruch pojazdu niż auta o napędzie spalinowym.

Przeróżne przywileje– stając się właścicielem samochodu elektrycznego możemy skorzystać z wielu ofert, które ułatwią nam podróżowanie. Możliwość poruszania się buspasami, czy specjalne miejsca parkingowe dla samochód elektrycznych (w niektórych miastach wyposażone dodatkowo w ładowarkę) np. w galeriach handlowych. Poruszając się samochodem elektrycznych nie musisz martwić się o znalezienie wolnego miejsca, miejsce specjalnie będzie na Ciebie czekać.

Wysoka żywotność akumulatora- samochody wyposażone są w wytrzymałe akumulatory, które posłużą nam na wiele lat, oczywiście przy stosowaniu się do zasad procesu ładowania.

Dopłata rządowa do zakupu– w programie “Mój Elektryk” można uzyskać bezzwrotną dotację 27 000 zł na zakup nowych pojazdów zeroemisyjnych, których cena nie będzie przekraczać do 225 000 zł.

Brzmi zachęcająco, lub nasunęły się jeszcze jakiekolwiek pytania, bądź wątpliwości?

Zapraszamy do salonu, nasi Doradcy odpowiedzą na wszystkie pytania!

________

🔻 Kia Toruń

📍 ul. ks. Jerzego Popiełuszki 2

📞 tel. 56 654 04 04

💻 https://kiatorun.pl/