Kia XCeed z atrakcyjnym finansowaniem!

Kia XCeed z atrakcyjnym finansowaniem!

Nowa Kia XCeed to crossover, który został stworzony z myślą o dopasowaniu się do Twojego stylu życia i przekroczenia Twoich oczekiwań. Jest to samochód, który na nowo definiuje wrażenia z jazdy crossoverem. Zaprojektowany został w nowoczesnym i śmiałym stylu, z mocnymi liniami i bardziej sportowym wyglądem niż kiedykolwiek wcześniej. Model ten dostępny jest również w wersji PHEV, co czyni go ekonomicznym i przyjaznym dla środowiska.

Wnętrze samochodu to nowoczesna kabina, wyposażona w najnowsze technologie, które umożliwiają pozostanie w stałym kontakcie z resztą świata. Wszystkie funkcje łączności są dostępne w samochodzie, dzięki czemu możesz pozostać w kontakcie, nawet podczas jazdy.

Kia XCeed to również bezpieczny samochód. Posiada wiele funkcji, które zwiększają bezpieczeństwo podczas jazdy. Jedną z tych funkcji jest System monitorowania martwego pola z funkcją automatycznej korekty toru jazdy BCA. System ten ostrzega przed pojazdami znajdującymi się w martwym polu, a także koryguje tor jazdy, aby uniknąć kolizji.

Dodatkowo, model ten posiada System monitorowania ruchu pojazdów podczas cofania z funkcją automatycznego zatrzymania BCA. System ten ostrzega przed pojazdami znajdującymi się za pojazdem podczas cofania i automatycznie zatrzymuje samochód, aby uniknąć kolizji.

Funkcja automatycznego otwierania i zamykania pokrywy bagażnika Smart Tailgate ułatwia załadunek i rozładunek bagażu, gdy masz pełne ręce.

Podsumowując, nowa Kia XCeed to samochód stworzony, aby dopasować się do Twojego stylu życia i przekroczyć Twoje oczekiwania. Jest to bezpieczny, nowoczesny i wyposażony w najnowsze technologie samochód, który zapewni Ci niezapomniane wrażenia z jazdy.

Szybki czas realizacji oraz ostatnie sztuki z rocznika 2022 dostępne od ręki + z promocyjnym finansowaniem! Nie czekaj! Zapraszamy do salonu.